Aktualności i

Wydarzenia

Poniżej przedstawiamy najnowsze informacje z życia edu-KREACJA. Znajdziesz tutaj aktualne promocje, oraz aktualności i wydarzenia.

19-10-2018

KOREPETYCJE W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Od października 2018 roku startujemy z pomocą dla Waszych dzieci! W naszej tegorocznej ofercie znalazły się korepetycje dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Swoje usługi świadczymy w domu klienta (w Jastrzębiu-Zdroju) po to, aby zapewnić dziecku pracę w jak najlepszych, dobrze mu znanych warunkach.


Czytaj więcej ...

08-09-2017

ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE, KONSULTACJE I TERAPIE W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Od 1 września 2017 roku startujemy z pomocą dla Waszych dzieci! W naszej tegorocznej ofercie znalazły się korepetycje dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, terapia pedagogiczna oraz konsultacja pedagogiczna. Swoje usługi świadczymy w domu klienta (w Jastrzębiu-Zdroju) po to, aby zapewnić dziecku pracę w j...


Czytaj więcej ...

04-06-2017

PRZERWA WAKACYJNA 2017

Zgodnie z planem udało nam się zakończyć wszystkie projekty edukacyjne jakie zaplanowaliśmy na ten rok, dlatego nieco wcześniej niż zwykle zaczynamy wakacje. W związku z tym od 5 czerwca do 31 sierpnia nie będziemy prowadzić korepetycji, konsultacji i terapii. Ale już od 1 września wzbogacimy naszą ofertę edu...


Czytaj więcej ...

16-03-2017

KOREPETYCJE W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Od marca 2017 roku w naszej ofercie znalazły się korepetycje dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Swoje usługi świadczymy w domu klienta (w Jastrzębiu-Zdroju) po to, aby zapewnić dziecku pracę w jak najlepszych, dobrze mu znanych warunkach.


Czytaj więcej ...

13-12-2016

ANIMACJA W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Jako licencjonowani animatorzy czasu wolnego dla dzieci oferujemy Waszym pociechom spędzenie czasu w towarzystwie ich rówieśników pod okiem wyjątkowych opiekunów.


Czytaj więcej ...