16-03-2017

KOREPETYCJE W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Korepetycje w Jastrzębiu-Zdroju

Od marca 2017 roku w naszej ofercie znalazły się korepetycje dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Swoje usługi świadczymy w domu klienta (w Jastrzębiu-Zdroju) po to, aby zapewnić dziecku pracę w jak najlepszych, dobrze mu znanych warunkach.


Oferowane przez nas zajęcia mają charakter indywidualny. Lekcje mogą odbywać się w systemie ciągłym lub dorywczym i trwają zwykle 60 min. Głównym celem korepetycji jest nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do klasówek, jak również zachęcenie do nauki.

Nasza korepetytorka pomoże Twojemu dziecku uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie przerabianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie, co w przyszłości umożliwi mu lepszy życiowy start.

Zależy nam także na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego będziemy Cię regularnie informować wynikach i postępach Twojej pociech. Jeśli nie masz możliwości lub czasu na odrabianie lekcji z dzieckiem, zleć to nam, a my profesjonalnie zajmiemy się edukacją Twojego dziecka.


Umów się z nami

Podaj swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, opisz jakiej pomocy w ramach korepetycji oczekujesz, wybierz miejsce i datę wykonania zlecenia, oraz osobę, która świadczy usługę w Twojej miejscowości. Po otrzymaniu tych informacji automatycznie zarezerwujemy dla Ciebie termin. Dla pewności i potwierdzenia szczegółów pozwolimy sobie do Ciebie zadzwonić.