04-06-2017

PRZERWA WAKACYJNA 2017

Przerwa wakacyjna 2017

Zgodnie z planem udało nam się zakończyć wszystkie projekty edukacyjne jakie zaplanowaliśmy na ten rok, dlatego nieco wcześniej niż zwykle zaczynamy wakacje. W związku z tym od 5 czerwca do 31 sierpnia nie będziemy prowadzić korepetycji, konsultacji i terapii. Ale już od 1 września wzbogacimy naszą ofertę edukacyjną o kolejną propozycję, która może Was zainteresować.


Do naszej standardowej oferty edukacyjnej, która obejmuje korepetycje dla dzieci, konsultację pedagogiczną, terapię pedagogiczną, pedagogizację rodziców i animację czasu wolnego postanowiliśmy dołączyć opiekę na godziny.

Niania na godziny to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich rodziców, którzy potrzebują wyrwać się z domu aby coś załatwić lub po prostu odpocząć. W naszym pokoju zabaw pod opieką profesjonalnego pedagoga Twoje dziecko będzie miało zagwarantowane bezpieczeństwo i atrakcje na najwyższym poziomie. Aktualnie pracujemy nad adaptacją i wystrojem pokoju zabaw, jednak już dzisiaj możemy zdradzić Wam, że będzie się on mieścił na al. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju.

Jeżeli chcesz otrzymać informację na ten temat we wrześniu, to koniecznie zostaw nam swój numer a powiadomimy Cię o "dniach otwartych" oraz uruchomieniu usługi "niania na godziny". Zawsze aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu na Facebook'u - zachęcamy do polubienia.