08-09-2017

ZAPRASZAMY NA KOREPETYCJE, KONSULTACJE I TERAPIE W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Zapraszamy na korepetycje, konsultacje i terapie w Jastrzębiu-Zdroju

Od 1 września 2017 roku startujemy z pomocą dla Waszych dzieci! W naszej tegorocznej ofercie znalazły się korepetycje dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, terapia pedagogiczna oraz konsultacja pedagogiczna. Swoje usługi świadczymy w domu klienta (w Jastrzębiu-Zdroju) po to, aby zapewnić dziecku pracę w jak najlepszych, dobrze mu znanych warunkach.


Oferowane przez nas korepetycje mają charakter indywidualny. Lekcje mogą odbywać się w systemie ciągłym lub dorywczym i trwają zwykle 60 min. Głównym celem korepetycji jest nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do klasówek, jak również zachęcenie do nauki. Nasza korepetytorka pomoże Twojemu dziecku uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzi zainteresowanie przerabianym materiałem oraz doda dziecku pewności siebie, co w przyszłości umożliwi mu lepszy życiowy start. Zależy nam także na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego będziemy Cię regularnie informować wynikach i postępach Twojej pociechy. Zapisz swoje dziecko na korepetycje.

Trudnościom szkolnym często towarzyszą także trudności wychowawcze, zaburzenia aktywności, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia relacji społecznych. Odpowiedzią na takie problemy Twojego dziecka jest terapia pedagogiczna, która stwarza dzieciom z zakłóceniami rozwojowymi możliwości wszechstronnego rozwoju. Zapisz swoje dziecko na terapię pedagogiczną.

Konsultacja pedagogiczna dotyczy oceny zdolności i kompetencji szkolnych dziecka pod kątem ewentualnej terapii pedagogicznej (dysleksja, dysortografia, dyskalkulia, dysgrafii). Spotkanie dziecka z pedagogiem trwa godzinę i zostaje omówione z rodzicem. Po spotkaniu, które może odbyć się w Twoim domu, lub siedzibie firmy, specjalista zasugeruje jakie formy terapii lub treningów są najbardziej wskazane dla Twojego dziecka. Zapisz swoje dziecko na konsultację pedagogiczną.