13-12-2016

ANIMACJA W JASTRZĘBIU-ZDROJU

Animacja w Jastrzębiu-Zdroju

Jako licencjonowani animatorzy czasu wolnego dla dzieci oferujemy Waszym pociechom spędzenie czasu w towarzystwie ich rówieśników pod okiem wyjątkowych opiekunów.


Max i Nika Rozrywani to nietuzinkowe małżeństwo. Max jest infantylny, lekko nierozgarnięty, niezamożni jednak uczciwy i bardzo pogodny. Max najprawdopodobniej zginąłby w tym świecie, gdyby nie Nika - trzymająca go w ryzach realistka, a przedewszystkim miłość jego życia. Mimo swoich jednostkowych, często sprzecznych postaw, małżonkowie szczerze wierzą, że wszystko co najlepsze mają ciągle przed sobą. Ich charaktery sprawiają, że dzieciaki na ich punkcie po prostu szaleją.

Celem istnienia Rozrywanych jest niesienie radości dzieciom w ważnych chwilach ich życia. Za swój punkt honoru stawiamy zatrzymanie przez dłuższy czas ich dzieciństwa we współczesnym świecie, który pełen jest zamętu i ciągłego pośpiechu. Za każdym razem z wielką pasją i zaangażowaniem przygotowujemy nowy projekt dla najmłodszych. Uciekamy się do pomysłów, które będą niezapomnianym i zaskakującym przeżyciem dla Państwa pociech. Sprawimy, by spotkania w gronie znajomych i rodziny były dla Was wielką przyjemnością i radością.

Warto dodać, że Maksymilian to zapalony fotograf. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas urodzin Twojego dziecka robił zdjęcia, a następnie przygotował pamiątkę uroodzinową w postaci barwnej fotoksiążki. Profesjonalna fotoksiążka o wymiarach 20x20 cm z "dmuchaną" okładką przypominającą okładki bajek dla dzieci to wspaniała pamiątka dla Twojego dziecka i jego przyjaciół na długie lata.


Umów się z nami

Podaj swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, opisz podczas jakiego wydarzenia mamy animować, wybierz interesujący Cię pakiet, miejsce i datę wykonania zlecenia. Po otrzymaniu tych informacji automatycznie zarezerwujemy dla Ciebie termin. Dla pewności i potwierdzenia szczegółów pozwolimy sobie do Ciebie zadzwonić.