KOREPETYCJE

Oferujemy korepetycje ze wszystkich przedmiotów nauczanych w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Indywidualne podejście do każdego ucznia umożliwia mu optymalny rozwój i pomaga rozwiązać jego problemy w szkole.


Oferowane przez nas zajęcia mają charakter indywidualny. Lekcje mogą odbywać się w systemie ciągłym lub dorywczym i trwają zwykle 60 min. Korepetycje prowadzone są z szerokiej gamy przedmiotów, a głównym celem zajęć jest nadrobienie zaległości, utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy, systematyczne przygotowanie do egzaminów i klasówek, jak również zachęcenie do nauki.

Nasi korepetytorzy pomogą uzyskać lepsze wyniki w nauce, rozbudzą zainteresowanie przerabianym materiałem oraz dodadzą dziecku pewności siebie, co w przyszłości umożliwi mu lepszy życiowy start. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę nauczycieli. Uwzględniają oni indywidualne potrzeby każdego ucznia zapewniając mu tym samym jak najlepszą pomoc.

Zależy nam także na tym, aby rodzice zawsze wiedzieli, na jakim etapie edukacji są ich dzieci. Dlatego informujemy regularnie osobiście o wynikach i postępach uczniów w nauce. Jeśli nie masz możliwości lub czasu na odrabianie lekcji z dzieckiem, zleć to nam, a my profesjonalnie zajmiemy się edukacją Twojego dziecka.


Umów się z nami

Podaj swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, opisz jakiej pomocy w ramach korepetycji oczekujesz, wybierz miejsce i datę wykonania zlecenia, oraz osobę, która świadczy usługę w Twojej miejscowości. Po otrzymaniu tych informacji automatycznie zarezerwujemy dla Ciebie termin. Dla pewności i potwierdzenia szczegółów pozwolimy sobie do Ciebie zadzwonić.

Zobacz także: